Статистика
Усього в базi: 10405
Актуальних: 0
Новини Полтави
Правила розміщення оголошень.

На нашому сайті ви маєте можливість розміщувати оголошення про купівлю, продаж та послуги, які мають відношення до ринку нерухомості

Сайт орієнтований на українських читачів.

Увага! Адміністрація системи безкоштовних оголошень не несе відповідальності за достовірність інформації в оголошеннях, а також за угоди, які здійснюються при цьому. З метою недопущення шахрайства – не рекомендуємо здійснювати операції з нерухомістю через посередників та продавців, в координатах яких зазначено лише номер мобільного телефону (у разі шахрайства – карточка телефону миттєво змінюється). Не повторюйте чужих помилок!

Заборонено реєструвати аккаунти та публікувати оголошення із зазначенням у полі «Ім`я користувача» - адреси сайту, телефона та інших контактних координатів

Будь-яке оголошення може бути видалено із системи за рішенням Адміністратора (модератора) або перенесено у відповідний тематичний розділ.

Одночасна наявність в системі двох однакових (дублюючих) або майже однакових оголошень від одного користувача вважається порушенням правил. Якщо вам необхідно перепублікувати своє оголошення, вам необхідно видалити оголошення, що було розміщено раніше, або дочекатися поки у вашому попередньому оголошенні скнічиться «строк зберігання» (термін зберігання)

Із системи видаляються оголошення які:
не відповідають тематиці сайту;
відверто рекламного характеру;
не відповідають темі розділу;
подані (надані) одночасно до різних розділів;
подані (надані) більше 1 разу на тиждень (???);
подані (надані) ПРОПИСНИМИ літерами;

До систематичних порушників цих правил застосовується блокування можливості розміщення (публікації) нових оголошень.


Яндекс цитирования